SABINA

Mé masáže jsou více než fyzickým dotykem – jsou to meditace ...

Představ si chvíle, kdy se můžeš nechat unášet a hýčkat něžnými doteky, cítit absolutní přijetí od ženy, objevit citlivé zóny na svém těle, o kterých jsi ani netušil, že se jim někdo může věnovat. Tento pocit bezpečí a klidu, který naplní tvé tělo oxytocinem a dopaminem, může výrazně ovlivnit pozitivně tvůj psychický i fyzický stav a přinést neopakovatelný zážitek.

Blízkost, sebeláska, absolutní přijetí, něha a péče jsou prožitky, které do jisté míry chybí každému z nás. Mé jemné dotyky a intuitivní přístup vytvářejí prostor pro otevření tvého srdce a prožití hlubokého spojení s vlastním tělem a emocemi.

S porozuměním se věnuji každému klientovi individuálně, aby mohl zažít jedinečný a transformační prožitek s respektem k jeho hranicím. Mé masáže jsou více než fyzickým dotykem – jsou to meditace, které rozproudí životní energii a oživí tvou vnitřní sílu.

Dopřej si antistresový ceremoniál i ty, zasloužíš si ho.

Těším se na tvou návštěvu a společnou cestu k harmonii a hlubokému prožitku.

ŘEKLI O SABINĚ

Matěj

Děkuji, tolik let jsem na tantrou přemýšlel a neměl odvahu. Bylo to nezapomenutelné. 

Šimon

Hrozně zvláštní pocit, já jsem velmi ostýchavý, takže jsem byl ze všeho nervózní. Ve chvíli. kdy jsem tam stál, všechny obavy byly pryč. Masáž od Sabiny byla skvělá, relaxační, plná pochopení.