MYSTICKÁ TANTRA PRO ŽENY

Tantrická masáž - mystická 180 min

Vychutnejte si ten nejintenzivnější tantrický zážitek při naší unikátní mystické masáži. Naše spokojené klientky nám potvrzují, že nejvíce blahodárný účinek, který přenáší vaše pocity do nové úrovně radosti a vědomí, je patrný při masážích trvajících minimálně 3 hodiny.

Každá masáž je plně vedená podle vašich potřeb, současného stavu, životní situace a preferencí. Během této prodloužené tantrické masáže vám dáváme možnost zaměřit se plně na relaxaci a odpočinek, nebo přidat terapeutické prvky, které vám pomohou řešit konkrétní problémy. Naše zkušené masérky a maséři  jsou schopni přizpůsobit masáž dle vašich přání a poskytnout vám právě to, co momentálně potřebujete. 

Pokud si to budete přát, může masáž zahrnovat energetickou práci s vašim dechem, který pomůže k dokonalému rozprostření energie do celého těla. Můžeme také zařadit speciální proceduru, která se zaměřuje na ženské srdce. Masáž je velmi jemná a citlivá a pomáhá uzdravovat emoce, které jsou uložené v hrudníku a prsou a často způsobují bolest a trauma. Během procedury se pomalu a citlivě otevírají dveře k vnitřní síle a pomáhá ženám najít jejich vlastní zranitelnost. 

Pokud se potýkáte s nějakými problémy v oblasti sexuality, můžeme se společně dohodnout na tom, abychom věnovali více času a pozornosti intimní masáži. Tato technika často přináší uzdravení v sexuální oblasti, pomáhá odstranit jak emocionální, tak fyzické bloky, ať už vědomé nebo nevědomé. Velmi důležité je také to, že při delší masáži joni dochází k prohloubení spojení s vlastním tělem a vnímáním své ženskosti, což může být velmi osvobozující a nabízí možnost objevit skutečnou sílu toho, být ženou.

Ideální masáž pro ženu, která hledá dokonalé spojení svého těla s duchem a zároveň touží prožít oddanost a láskyplnost. Tato masáž není jen o relaxaci, ale o celkovém propojení s vaším ženským já a rozpuštění bloků, které vám brání v užívání si vaší ženské sexuality. Navodí vás do stavu plného vnímání vlastních smyslů a také vám pomůže objevit nové cesty pro vyjádření vaší ženské síly. Vychutnejte si tento mystický zážitek a nechte se unášet proudem rozkoše a hluboké relaxace ve spojení s vaším tělem, myslí a duchem.

Vše vám vysvětlíme a poladíme v pohovoru před masáží.

Popis postupu všech našich tantrickcých masáží najdete níže na stránce.

180 min - 5 400 Kč

Relaxační koupel před masáží 30 min - 500 Kč

Průběh všech našich tantra masáží

Sepsali jsme pro vás postup při naší tantrické masáži. Délka masáže namá na tento postup vliv. Je nutné ale počítat s tím, že čím je masáž delší, tak se můžeme více věnovat problematickým okruhům a můžeme dát více času na masáže všech partii těla.

Při masážích žen velice vnímáme odlišné reakce a otevírání se intimnímu doteku než u mužů. Pečlivě vybíráme vhodné techniky a doplňky, abychom podpořili přirozené proudění ženské energie a pomohli odstranit případné bloky v oblasti sexuality. Společně vytváříme bezpečné prostředí pro otevřený prožitek a plně respektujeme individuální potřeby. Masáž pro ženy nemusí obsahovat masáž intimních partíi, může být zaměřena na postupné uvolňování těla, otevírání se pocitům a následné léčení dotekem. ˇ

Žena si může vybrat, zda jí budou příjemnější doteky od muže nebo od ženy a dle toho zvolít masírujícího.

Nejdříve se posadíme u malého občerstvení a seznámíme vás s průběhem zážitku, který vás čeká. Tento čas není započítaný do délky masáže, tu si budete užívat v objednané délce. Následuje sprcha nebo koupel. Je naprostou samozřejmostí, že máte k dispozici vše potřebné.

Samotnou masáž pak začínáme úvodním rituálem, jenž má za úkol navázat spojení mezi klientkou a masírujícím. Následuje jemná a citlivá celotělová masáž, která může zahrnovat rozmanité prvky jako hýčkání peříčky, kožešinkami, které stimulují nervová zakončení či dynamické časti. Horké ručníky a lávové kameny zase uvolní napětí a zatuhlá místa na těle. Při celotělové masáži teplým výživným olejem nezapomeneme ani na masáž hlavy nebo chodidel. Jedná se o sérii pozorných doteků na celém těle, které uvolňují napětí a vytvářejí pocit bezpečí a důvěry.

Energii, která ve vás bude stoupat budeme rozvádět do celého těla. Při masáži mohou být využity různé dechové techniky, které podpoří intenzitu masáže. Zažijete osvobozující uklidnující pocit a pocítíte lásku ke svému tělu. Každý moment masáže je důležitý a vysílá pozitivní vibrace do vašeho nitra. Přijímejte a nechte se unášet, na ničem nezáleží, jen na vašem klidu, lásce a přijímání.

Často dochází k uvolnění potlačených emocí, což může být pro ženy velmi silný a očišťující zážitek. Masáž pomáhá ženám zlepšit přístup ke své intuici, citlivosti a lásce v jejich nitru.

Počítejte s tím, že čím je masáž delší, tím je možné více promasírovat všechny části těla a více se zaměřit na dech. Pokud vás trápí nějaké intimní nedostatky využijte masáže delší, nejlépe 150 min a více, kde je více času zaměřit se na terapeutickou masáž.

Pokud máte nějaké další dotazy na průběh masáže, přečtěte si NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY nebo nám dotaz napište.

Darujte nezapomenutelný zážitek. Poukaz můžete zakoupit přímo v salonu po domluvě s recepcí  774 456 457 nebo online  -  dárkový poukaz v našem eshopu. 

VOLEJTE - 774 456 457

PROBUĎTE MUŽSKOU ENERGII A POZNEJTE NEPOZNANÉ