NÁŠ TANTRICKÝ TÝM
tantristky a tantrici 

"Tantra masáže jsou pro mě úžasným spojením pochopení krásy těla s celkovým zklidněním a načerpáním nové životní energie a lásky."

Vědomý dotek přivádí do přítomného okamžiku a vytváří tak prostor pro uvědomění toho, co je pro nás skutečně důležité.

Tantrická masáž prohlubuje vnímání a probouzí smysly.

KLIKNI PRO VÍCE FOTOGRAFIÍ

Doteky jsou slova beze slov ... 

Myslím si,že v dnešním světě je nedostatek lásky a něhy a proto bych tyto dvě věci chtěla předat formou tantrické masáže. "KLIKNI PRO VÍCE FOTOGRAFIÍ

"Možná, že láska spočívá v tom, že tě dovedu zpátky k tobě samotnému."

U masáže , doteku platí důležité: "dotknu se tě, abych mohla pocítit, jak hluboké jsou tvé rány, pomohu ti uzdravit tvou duši."

Tělo je mapa, po které jdou ruce a hledají cestu k jeho uzdravení ...

KLIKNI PRO VÍCE FOTOGRAFIÍ

"Tantra je pro mě spojení meditace a rituálu v masáž, kterou by si měl v dnešní uspěchané době dopřát každý. Tantra učí člověka žít naplno a těšit se z každého doteku. Je to soulad těla, mysli a duše. Tantrickou masáží zvýšíte svou erotickou energii" 

DANIELA svoji tantrickou masáží nabízí hluboký zážitek pro muže i pro ženy. Pomůže vám odhodit starosti běžného dne a na chvíli se zastavit v rytmu  tantrické masáže. Její klidný hlásek a vnímavý dotek vám umožní naslouchat vlastní duši. 

KLIKNI PRO VÍCE FOTOGRAFIÍ

"Tantra masáž je o sebepoznání a pochopení svého těla a duše. Skrze smyslné doteky se propojí všechny vaše smysly, dochází k naplnění energií, která Vám dodá sílu, otevře intuici.

KLIKNI PRO VÍCE FOTOGRAFIÍ

LENKA

Nedotýkám se jen tvého těla. Podstata tantry je skryta pod hladinou ... přijď ji ke mně pochopit ... 

KLIKNI PRO VÍCE FOTOGRAFII

Fascinuje mě, že skrze lásku, vášeň a citlivost, prostřednictvím našich rukou, tělesného kontaktu a přítomného vědomí, můžeme přivést člověka do extatických stavů, pocitů radosti a lehkosti. Je to podle mého názoru jedna z nejpřímější formy lásky a náklonnosti v životě každého člověka.

KLIKNI PRO VÍCE FOTOGRAFIÍ

Přidej se k nám do týmu - hledáme novou masérku

"Tantrická masáž je o vytvoření bezpečného prostoru, kde může dojít k plnému uvědomění sebe sama a své sexuální energie."

TOMÁŠŮV tantrický dotek vás zastaví v přítomném okamžiku. Přestanete vnímat minulost i budoucnost. 

KLIKNI PRO VÍCE FOTOGRAFIÍ

"Tantrickým přístupem si můžeme dopřát zpomalení, odlehčení, zjemnění a zklidnění se. I díky tomu je pro nás potom snazší nalézt cestu do svého srdce a ke své duši "

Při jeho masáži budete zahrnovány něhou, jemnými doteky a pochopením.

KLIKNI PRO VÍCE FOTOGRAFIÍ

VOLEJTE - 774 456 457

PROBUĎTE TANTROU SVOU VNITŘNÍ SÍLU