NÁŠ TANTRICKÝ TÝM
tantristky a tantrici 

HLEDÁME NOVOU TANRICKOU MASÉRKU 

klikni pro více informací "Tantra masáže jsou pro mě úžasným spojením pochopení krásy těla s celkovým zklidněním a načerpáním nové životní energie a lásky."

Vědomý dotek přivádí do přítomného okamžiku a vytváří tak prostor pro uvědomění toho, co je pro nás skutečně důležité.

Tantrická masáž prohlubuje vnímání a probouzí smysly.

KLIKNI PRO VÍCE FOTOGRAFIÍ

"Tantra je pro mě spojení meditace a rituálu v masáž, kterou by si měl v dnešní uspěchané době dopřát každý. Tantra učí člověka žít naplno a těšit se z každého doteku. Je to soulad těla, mysli a duše. Tantrickou masáží zvýšíte svou erotickou energii" 

DANIELA svoji tantrickou masáží nabízí hluboký zážitek pro muže i pro ženy. Pomůže vám odhodit starosti běžného dne a na chvíli se zastavit v rytmu  tantrické masáže. Její klidný hlásek a vnímavý dotek vám umožní naslouchat vlastní duši. 

KLIKNI PRO VÍCE FOTOGRAFIÍ

"Tantra masáž je o sebepoznání a pochopení svého těla a duše. Skrze smyslné doteky se propojí všechny vaše smysly, dochází k naplnění energií, která Vám dodá sílu, otevře intuici.

KLIKNI PRO VÍCE FOTOGRAFIÍ

Fascinuje mě, že skrze lásku, vášeň a citlivost, prostřednictvím našich rukou, tělesného kontaktu a přítomného vědomí, můžeme přivést člověka do extatických stavů, pocitů radosti a lehkosti. Je to podle mého názoru jedna z nejpřímější formy lásky a náklonnosti v životě každého člověka.

KLIKNI PRO VÍCE FOTOGRAFIÍ

Přidej se k nám do týmu - hledáme novou masérku

"Tantrická masáž je o vytvoření bezpečného prostoru, kde může dojít k plnému uvědomění sebe sama a své sexuální energie."

TOMÁŠŮV tantrický dotek vás zastaví v přítomném okamžiku. Přestanete vnímat minulost i budoucnost. 

KLIKNI PRO VÍCE FOTOGRAFIÍ

"Tantrickým přístupem si můžeme dopřát zpomalení, odlehčení, zjemnění a zklidnění se. I díky tomu je pro nás potom snazší nalézt cestu do svého srdce a ke své duši "

Při jeho masáži budete zahrnovány něhou, jemnými doteky a pochopením.

KLIKNI PRO VÍCE FOTOGRAFIÍ

VOLEJTE - 774 456 457

PROBUĎTE TANTROU SVOU VNITŘNÍ SÍLU