NÁŠ TANTRICKÝ TÝM
tantristky a tantrici 

Akční nabídka září

naše nezapomenutelná 90 min tantra masáž - za 2 200 ,- místo 2 500,- 

Doteky jsou slova beze slov ... 

Myslím si,že v dnešním světě je nedostatek lásky a něhy a proto bych tyto dvě věci chtěla předat formou tantrické masáže. "KLIKNI PRO VÍCE FOTOGRAFIÍ

"Možná, že láska spočívá v tom, že tě dovedu zpátky k tobě samotnému."

U masáže , doteku platí důležité: "dotknu se tě, abych mohla pocítit, jak hluboké jsou tvé rány, pomohu ti uzdravit tvou duši."

Tělo je mapa, po které jdou ruce a hledají cestu k jeho uzdravení ...

KLIKNI PRO VÍCE FOTOGRAFIÍ

"Tantra je pro mě spojení meditace a rituálu v masáž, kterou by si měl v dnešní uspěchané době dopřát každý. Tantra učí člověka žít naplno a těšit se z každého doteku. Je to soulad těla, mysli a duše. Tantrickou masáží zvýšíte svou erotickou energii" 

DANIELA svoji tantrickou masáží nabízí hluboký zážitek pro muže i pro ženy. Pomůže vám odhodit starosti běžného dne a na chvíli se zastavit v rytmu  tantrické masáže. Její klidný hlásek a vnímavý dotek vám umožní naslouchat vlastní duši. 

KLIKNI PRO VÍCE FOTOGRAFIÍ

"Tantra masáž je o sebepoznání a pochopení svého těla a duše. Skrze smyslné doteky se propojí všechny vaše smysly, dochází k naplnění energií, která Vám dodá sílu, otevře intuici.

KLIKNI PRO VÍCE FOTOGRAFIÍ

Její dotek je hýčkající, mateřský, přímo až léčebný ...

Mnohaleté zkušenosti v oblasti masáží proti bolesti a propojení se schopností pracovat s energií dokáže přenést do pohlazení pro tělo i pro duši.

KLIKNI PRO VÍCE FOTOGRAFIÍ

Přidej se k nám do týmu - hledáme novou masérku

"Tantrickým přístupem si můžeme dopřát zpomalení, odlehčení, zjemnění a zklidnění se. I díky tomu je pro nás potom snazší nalézt cestu do svého srdce a ke své duši "

Při jeho masáži budete zahrnovány něhou, jemnými doteky a pochopením.

KLIKNI PRO VÍCE FOTOGRAFIÍ

VOLEJTE - 774 456 457

PROBUĎTE TANTROU SVOU VNITŘNÍ SÍLU