MYSTICKÁ TANTRA PRO MUŽE

Tantrická masáž - mystická 180 min

Prožijte nejhlubší tantrický zážitek při naší jedinečné mystické masáži. Díky pozitivním zpětným vazbám našich klientů jsme zjistili, že největší blahodárný účinek, který vás přenese do nových rovin radosti a vědomí, se projevuje při masážích trvajících minimálně 3 hodiny.

Každá masáž je individuálně přizpůsobena vašim potřebám, momentálnímu rozpoložení, životní situaci i preferencím. V rámci této prodloužené tantrické masáže vám nabízíme možnost zaměřit se pouze na relaxaci a odpočinek, nebo doplnit terapeutické prvky pro řešení konkrétních problémů. Naše zkušené masérky dokážou přizpůsobit masáž vašim přáním a poskytnout vám přesně to, co potřebujete. Problémy jako je nízké sebevědomí, negativní vnímání těla nebo špatná erekce a předčasná ejakulace, mohou být pomocí této masáže postupně řešeny. Navíc vám tato masáž může pomoci prohloubit vaše tantrické prožitky a rozvíjet váš vztah k vlastní sexualitě. 

Pokud to bude vaším přáním, bude masáž doprovázena energetickou prací s dechem, který pomůže rozprostřít energii po celém vašem těle. Navíc vám můžeme ukázat techniku Velkého tahu a zaměřit se na uvolnění pánevního dna. Během masáže vám můžeme nabídnout naši mystickou masáž intimních partií s terapeutickými účinky. Masáž může trvat až 60 min a zažijete při ni více jak dvacet druhů masážních technik. Neskutečný příval energie se tak bude po celou dobu dostávat do celého těla. Všechny detaily vám předem vysvětlíme a společně doladíme v příjemném rozhovoru před samotnou masáží.

Popis postupu všech našich tantrickcých masáží najdete níže na stránce.

180 min - 5 400 Kč

Relaxační koupel před masáží 30 min - 500 Kč

Průběh všech našich tantra masáží

Sepsali jsme pro vás postup při naší tantrické masáži. Délka masáže nemá na tento postup vliv. Je nutné ale počítat s tím, že čím je masáž delší, tak se můžeme více věnovat problematickým okruhům a můžeme dát více času na masáže všech partii těla.


Nejdříve se posadíme u malého občerstvení a seznámíme vás s průběhem zážitku, který vás čeká. Tento čas není započítaný do délky masáže, tu si budete užívat v objednané délce. Následuje sprcha nebo koupel. Je naprostou samozřejmostí, že máte k dispozici vše potřebné.

Samotnou masáž pak začínáme úvodním rituálem, jenž má za úkol navázat spojení mezi klientem a masérkou. Následuje celotělová masáž, která může zahrnovat rozmanité prvky jako hýčkání peříčky, kožešinkami, které stimulují nervová zakončení či dynamické části. Například intenzivnější doteky budují v mužích energii a jejich pracující mysl se tak vrací do těla. Horké ručníky a lávové kameny zase uvolní napětí a zatuhlá místa na těle. Při celotělové masáži teplým výživným olejem nezapomeneme ani na masáž hlavy nebo chodidel. Energii, která ve vás bude stoupat budeme rozvádět do celého těla. Při masáži mohou být využity různé dechové techniky, které podpoří intenzitu masáže. Zažijete osvobozující uklidnující pocit a pocítíte lásku ke svému tělu. Každý moment masáže je důležitý a vysílá pozitivní vibrace do vašeho nitra. Přijímejte a nechte se unášet, na ničem nezáleží, jen na vašem klidu, lásce a přijímání. 

Poslední část vás překvapí naší masáží intimních partií. Masáž může být velmi důkladná a může obsahovat více jak dvě desítky druhů masážních doteků. Prožijete tak nezapomenutelný intimní dotek bez tlaku na jakýkoliv cíl. Budete se tak radovat ze střídavých vln vzrušení, které mohou mít léčivý účinek.

Počítejte s tím, že čím je masáž delší, tím je možné více promasírovat všechny části těla a více se zaměřit na dech. Nejčastěji nabízená masáž je v délce 120 min. Pokud vás trápí nějaké intimní nedostatky např. poruchy erekce, využijte masáže delší, nejlépe 150 min a více, kde je více času zaměřit se na terapeutickou masáž.

Pokud máte nějaké další dotazy na průběh masáže, přečtěte si NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY nebo nám dotaz napište.

Darujte nezapomenutelný zážitek. Poukaz můžete zakoupit přímo v salonu po domluvě s recepcí  774 456 457 nebo online  -  dárkový poukaz v našem eshopu. 

VOLEJTE - 774 456 457

PROBUĎTE MUŽSKOU ENERGII A POZNEJTE NEPOZNANÉ