ANDĚLSKÁ TANTRA PRO ŽENY

Tantrická masáž - andělská 120 min

Pokud si to budete přát, může masáž zahrnovat práci s vašim dechem, který pomůže k dokonalému rozprostření energie do celého těla. Dále může masáž obsahovat uvolnění pánevního dna a naši andělskou masáž intimních partií. Vše vám vysvětlíme a poladíme v pohovoru před masáží.

Je vhodná pro ženy, které hledají hlubší sebepoznání a přijímání sebe sama, namísto pouhého fyzického potěšení..

Popis postupu všech našich tantrickcých masáží najdete níže na stránce.

Cena - 4 000 Kč

Dvě masérky - 6 000 Kč

Relaxační koupel před masáží 30 min - 500 Kč

Průběh všech našich tantra masáží

Sepsali jsme pro vás postup při naší tantrické masáži. Délka masáže namá na tento postup vliv. Je nutné ale počítat s tím, že čím je masáž delší, tak se můžeme více věnovat problematickým okruhům a můžeme dát více času na masáže všech partii těla. 

Při masážích žen velice vnímáme odlišné reakce a otevírání se intimnímu doteku než u mužů. Pečlivě vybíráme vhodné techniky a doplňky, abychom podpořili přirozené proudění ženské energie a pomohli odstranit případné bloky v oblasti sexuality. Společně vytváříme bezpečné prostředí pro otevřený prožitek a plně respektujeme individuální potřeby. Masáž pro ženy nemusí obsahovat masáž intimních partíi, může být zaměřena na postupné uvolňování těla, otevírání se pocitům a následné léčení dotekem.

Žena si může vybrat, zda jí budou příjemnější doteky od muže nebo od ženy a dle toho zvolít masírujícího. 

Nejdříve se posadíme u malého občerstvení a seznámíme vás s průběhem zážitku, který vás čeká. Tento čas není započítaný do délky masáže, tu si budete užívat v objednané délce. Následuje sprcha nebo koupel. Je naprostou samozřejmostí, že máte k dispozici vše potřebné.

Samotnou masáž pak začínáme úvodním rituálem, jenž má za úkol navázat spojení mezi klientkou a masírujícím. Následuje jemná a citlivá celotělová masáž, která může zahrnovat rozmanité prvky jako hýčkání peříčky, kožešinkami, které stimulují nervová zakončení či dynamické časti. Horké ručníky a lávové kameny zase uvolní napětí a zatuhlá místa na těle. Při celotělové masáži teplým výživným olejem nezapomeneme ani na masáž hlavy nebo chodidel. Jedná se o sérii pozorných doteků na celém těle, které uvolňují napětí a vytvářejí pocit bezpečí a důvěry.

Energii, která ve vás bude stoupat budeme rozvádět do celého těla. Při masáži mohou být využity různé dechové techniky, které podpoří intenzitu masáže. Zažijete osvobozující uklidnující pocit a pocítíte lásku ke svému tělu. Každý moment masáže je důležitý a vysílá pozitivní vibrace do vašeho nitra. Přijímejte a nechte se unášet, na ničem nezáleží, jen na vašem klidu, lásce a přijímání.

Často dochází k uvolnění potlačených emocí, což může být pro ženy velmi silný a očišťující zážitek. Masáž pomáhá ženám zlepšit přístup ke své intuici, citlivosti a lásce v jejich nitru.

Počítejte s tím, že čím je masáž delší, tím je možné více promasírovat všechny části těla a více se zaměřit na dech. Pokud vás trápí nějaké intimní nedostatky využijte masáže delší, nejlépe 150 min a více, kde je více času zaměřit se na terapeutickou masáž.

Pokud máte nějaké další dotazy na průběh masáže, přečtěte si NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY nebo nám dotaz napište.

Darujte nezapomenutelný zážitek. Poukaz můžete zakoupit přímo v salonu po domluvě s recepcí  774 456 457 nebo online  -  dárkový poukaz v našem eshopu. 

VOLEJTE - 774 456 457

PROBUĎTE MUŽSKOU ENERGII A POZNEJTE NEPOZNANÉ