REFERENCE

DĚKUJEME ZA KRÁSNÉ OHLASY

NAPIŠTE NÁM, JAK JSTE BYLI SPOKOJENI

PŘIDEJTE SE K NÁM NA FACEBOOKU

ZKUŠENOSTI - RECENZE

Roman

Duben 2024

"Chci upřímně poděkovat Hance. To bylo prostě neuvěřitelné, její zlaté ruce mě uvedly do stavu absolutního klidu a spokojenosti. Ještě teď si pamatuji na tu úžasnou atmosféru a příjemný pocit, který jsem si užil ještě několik dní po masáži. Rozhodně doporučuji všem, kdo váhají..“

Jakub

„Nedávno jsem navštívil tantra salon HATEA a musím říct, že to byla úžasná zkušenost. Cítil jsem se naprosto uvolněně a ponořeně do příjemného prostředí. Péče, kterou jsem obdržel, byla úžasná a personál byl velmi pozorný. Celkově to byl skvělý zážitek, který mi poskytl odpočinek a novou energii. Doporučuji všem, kdo hledají autentickou tantrickou zkušenost, aby navštívili tento salon a zažili to sami.

Jarda

„I pres mou neuveritelnou nervozitu, si se mnou Mari poradila a diky prijemnemu povidani jsem se po chvilce citil skvele.

Masaz byla nepopsatelna. Mari ma skutecne uzasnou osobnost a skvele ruce. Takovou energii jsem nikdy predtim nezazil.
Pral jsem si, aby to nikdy neskoncilo.
Bal to nejlepsi zacatek Vanocnich svatku, jaky jsem si mohl predstavit..“

Jakub

masérka Daniela

„Po prvním doteku ze mě úvodní nervozita opadla a po skončení jsem si odnesl úžasný zážitek, který si rád zopakuji.“

Zdenek

masérka Lea

„Byl jsem poprvé na takové masáži a nevěděl co mě bude čekat.Při setkání s Leou ze mě spadli obavy a veškeré napětí.Její doteky jsou doopravdy andělské a člověk se uvolní a zapomene na veškeré starosti.Mohu jen doporučit a těším se na další návštěvu..“

Dan

masérka Mari

„Tantrická masáž jak má být. Krásně jsem si odpočinul a brzy přijdu znovu. Děkuji Mari.“

Miloš

masérka Katka

„Musím říci že Katka super.Byl jsem moc spokojen,nádherný zážitek.“

ˇStěpán

masérka Daniela

„Klidná, ničím nerušená masáž. Daniela je tichá jemná žena a určitě se vrátím “

Filip

masérka Katka

Úžasný zážitek. Příjemné přivítaní, povídání, čisté a voňavé prostředí, velmi klidné místo. 

Petra

masérka Mari

„Mari je křehká bytost a pro tantru jak stvořená. Masáž byla jedinečná.“

Fanda

masérka Ilča

Dobry den,jeste jednou moc dekuju za sobotni masaz s Ilcou, byl to uzasny zazitek a jsem rad, ze jsem si mohl na vlastni kuzi vyzkouset tantrickou masaz. Urcite zase nekdy zavitam. Preji hezky den, Fanda ;)

Pavel

masérka Ilča

Nikam moc nepíšu, ale tady mi to nedá. Zažil jsem něco nadpozemsky krásného. Takhle božsky jsem se snad nikdy necítil. Ilča je nejenom velmi půvabná a charismatická žena, ale i velmi moudrá a oduševnělá s jakýmsi darem anděla..
Její pouhá přítomnost na mě působila až léčivě, doteky se ani popsat nedají, ještě ted, když si to připomenu, mám husí kůži po celém těle..Děkuji, děkuji a s jakousi božskou láskou kterou jsi mi předala vzpomínám..P.

Honza

masérka Lea

Moc hezký zážitek, dotyky cítím ještě dnes.Díky Leo

.

Petr

masérka Petra

Péťa je úžasně sympatická holčina a zažil jsem úžasně uvolňující chvíle... Určitě jsem u ní nebyl naposledy.

KATKA

masér Honza

„Byla jsem hodně nervózní a v hlavě zmatek, když jsem přišla. Ale musím říct, že to byl moc hezký zážitek... Honza se opravdu hodně snaží předat, co nejvíce ze sebe i svých zkušeností.. Moc děkuji, pomohlo mi to se více zamyslet nad svými předsudky a zbytečnými strachy...Být otevřená a upřímná vůči sobě i ostatním.. Nebát se mluvit se svým partnerem o svých potřebách... 

PETR

masérka Ilča

„Asi jsem poprvé zažil skutečnou tantra masáž. Ilča má dar úžasně cítit energie“

RADIM

masérka Šárka

Dobrý den,
chtěl bych tímto poslat zpětnou vazbu a poděkovat Šárce za její včerejší skvělou masáž (prosím, zda byste jí mohli tuto zpětnou vazbu také předat).
Pro mě to byl naprosto nový a nevšední zážitek. Šárka byla během masáže velmi milá, citlivá a působila neuvěřitelně klidně a vyrovnaně. Prvotní nervozita ze mě rychle opadla a mohl jsem se tak věnovat sobě a jejím dotykům. Průběh celé masáže byl fantastický. Když jsme si po masáži se Šárkou ještě chvíli povídali, tak se mi ani nechtělo odcházet, ale zároveň jsem nechtěl zdržovat. V její společnosti jsem se cítil spokojeně, klidně, bez nějakého stresu a popravdě přemýšlel, zda ji neobejmout a opětovat tak alespoň něco z masáže :) Domů jsem šel s plnou hlavou myšlenek a pocitů jestli nemám ve svém životě něco přehodnotit a změnit.Děkuji za vše a určitě se moc rád vrátím.

PAVEL

masérka Kaťa

Chci se s vámi podělit o svůj zážitek s tantrickou masáží. Byl do můj první zážitek a jsem moc rád, že mě s kouzlem tantrické masáže seznámila Katka. Od prvotního pozdravu, po příchodu do salonu, byla Katka velmi příjemná a pomohla mi velmi rychle zapomenout na počáteční nervozitu, ze setkání s nepoznaným zážitkem. Oceňuji, jak otevřeně a upřímně, s pozitivním přístupem, mě dokázala seznámit s celým průběhem tantrické masáže, kterou následně sama provedla. Její přístup je naprosto profesionální a přitom úžasně osobní. Její dotyky potvrzovaly bohaté praktické zkušenosti s tímto typem masáže a vyvolávaly ve mně přesně ty pocity, se kterými mě seznámila v úvodním rozhovoru. Byl jsem energií doslova nabitý. Mockrát děkuji za tuto zkušenost a velmi rád si ji znovu zopakuji.


10.1.2018 LUDĚK - masérka Káťa

Do salonu HATEA jsem šel s menší nervozitou.To co jsem zažil byl pro mne nezapomenutelný zážitek.Cítil jsem se velice příjemně a pohodově.Za to všechno vděčím Kátě.Děkuji Katko.Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. 

04.09.2017 PAVLÍNA A HONZA - masérka Monika a Káťa - párová masáž
Děkujeme za úžasnou relaxaci, nádherné uvolnění mysli a těla při společné masáži. Přejeme mnoho spokojených zákazníků.

11.06.2017 PETR masérka Káťa
Kateřina je velice příjemná a krásná, stejně jako masáž ,kterou prováděla. Byl jsem nadmíru spokojen.

06.06.2017 LUBOŠ  masérka Káťa
Káťo děkuji za velmi příjemný zážitek při tantrické masáži. Salon HATEA může být rád, že má tak suprovou masérku.

29.05.2017 JIRKA - masérka Káťa
Rád bych poděkoval Kátě za příjemně strávený čas při tantrické masáži. Káťa je velmi milý člověk, již od počátečního uvítání ve dveřích jsem se cítil v její společnosti moc hezky a počáteční tréma se tak brzy rozplynula. S masáží naprostá spokojenost.

17.1.2017 FRANTIŠEK - masérka Monika

Dobrý den,

dovolte mi napsat několik řádků.

Listoval jsem na netu a našel Vaše stránky Vašeho salonu a hned jsem si u Vás zamluvil Tantra masáž.

Asi před 3.roky jsem se odvážil jiti poprvé na Tantra masáž a to do Prahy,která se mi zalíbila a obohatilo to můj život o nové zážitky a radost ze života.Měl jsem aspoň důvod jet do Prahy,kde jsem pobyl tak dva tři dny a s kamarádkou zrcadlovkou jsem pořídil fota z různých koutů Prahy,které jsem navštívil. Občas jsem si zajel na masáž do Prahy a spojil i s výletem.

Nyní v polovině února jsem se objednal na masáž ve Vašem salonu. Všemu jsem nechal volný průběh.

Když jsem jel do Pardubic měl jsem malou trému,která se rozplynula když jsem po zazvonění vstoupil k Vám dovnitř.

Dýchlo na mne velice příjemné dá se říci,domácí teplo,velice moderní interiér Venku vlezlé deštivé počasí.

Při vstupu do místnosti jsem neviděl žádný masážní stůl, ale na zemi veliký,hezky "ustlaný" futon.

A ta koupel to bylo co jsem v tu chvíli potřeboval a která mne přišla velice vhod.

Pak jsem počkal na masérku Moniku,velice milá konverzace proběhla,seznámení s jejími doteky. Dále bylo vše moc milé,příjemné,jako kdyby jsme se viděli už vícekrát.

Chci poděkovat Monice za pěkně prožité chvíle v příjemném prostředí. Obohatilo to můj život o nové zážitky a určitě přijedu znova.

17.1.2017 PETR - masérka Monika

Děkuji Monice za dnešní nádherně prožité chvíle strávené v příjemném "domácím" prostředí. Obohatilo to můj život o nové zážitky a určitě přijdu znova.

17.9.2016 MARTIN - masérka MONIKA

Naprosto souhlasím s Petrem. Úžasný zážitek s Monikou. Rozhodně všem doporučuji zkusit. Dvě hodiny plne relaxace, uvolněni...Diky Moniko 😉

29. 8. 2016 - PETR - masérka MONIKA

Dobrý den,
nepíši běžně recenze resp. hodnocení, ale v tomto případě musím udělat vyjímku :-) ...... již cca 4 roky chodím pravidelně na Tantrické masáže a to převážně v Trutnově (jednou jsem byl i v Hořicích), neboť je to z místa mého bydliště nejblíže. Na tuto sobotu jsem se objednal na masáž do Vašeho salonu a "objednal" si masérku Moniku a udělal jsem dobře. Salon je na krásném a klidném místě, moderně vybavený, čistý, dále mne překvapila rychlost objednání a možnost zajít na masáž i v sobotu, což není běžné ve všech masážních salonech. A poslední a největší plus byla sympatická masérka Monika, která je velice příjemná, milá, usměvavá a masáž byla naprosto dokonalá.
Díky prostředí a hlavně této masérce, se budu k Vám do salonu Hatea rád vracet a další masáže v Trutnově vypustím.
Přeji mnoho spokojených a nadšených klientů, jako jsem byl já.

21. 12. 2016 PETR - masérka Lenka

Lenka je nádherný a laskavý člověk plný empatie a citu, její masáž je osvobozující, nádherná a poskytuje hluboký duševní prožitek. Děkuji upřímně, že jsem měl to štěstí a mohl s ní sdílet malinkatou část jejího života. Petr

5. 12. 2016 - ROMAN - masérka Danča

Musím říct, že přes počáteční nervozitu z obou stran jsme se vyladili a byl to moc, moc, moc silný zážitek. Děkuji

9. 3. 2016 ROMEN - masérka Iva

Musím napsat, že jsem byl slečnou Ivou a její masáží velmi příjemně překvapen. V denním shonu a zajetých kolejích a často i v stereotypním přístupu některých masérů jsem zažil příjemnou změnu. Těším se na další.

5. 8. 2015 - PETR 

Navštivil jsem váš salon a odnesl jsem si skutečný zážitek. Masérka byla plná klidu, energie a přesně vycítila mé potřeby. Tiché prostředí přidalo na plné relaxaci. Jak píše v textu Ruda ( článek Nepochopená tantra) , neni tantra jako tantra. Na moji předchozí zkušenost jsem raději rychle zapomněl. Děkuji a všude vás doporučuji.

2. 2. 2015 - MARTIN - masérka Lenka 

Paní Lenko, Vámi provedená masáž, posunula moje vnímání citu, něžnosti a smyslnosti do jiných rozměrů a stala se již součástí mého života. Vše bylo krásně plynulé a přirozené, Váš přístup je odměnou pro všechny. Děkuji za tyto chvíle. Martin

OBJEDNEJTE SE - 774 456 457