TANTRICKÉ DOTAZY

Sepsali jsme pro vás odpovědi na nejčastější dotazy.

Mohu zakoupit dárkový poukaz?

Dárkové poukazy nabízíme přímo tady na webu v eshopu nebo se pro něj můžete stavit osobně v salonu. Stačí si zavolat na 774 456 457 a domluvit si termín a čas vyzvednutí. Poukazy mají platnost 6 měsíců.

Mohu si zvolit masérku?

Pokud se objednáte dostatečně předem, můžete si zvolit konkrétní masérku. Vždy se snažíme vyjít vstříc. Někdy se dokážeme časově sladit i třeba den předem. Ženy si mohou vybrat mezi masérem a masérkou.

Jak dlouhou tantra masáž zvolit?

Záleží jen na vás, jaký druh masáže si zvolíte. Obecně platí, že čím déle masáž trvá, tím intenzivnější a hlubší zážitek přináší. Na poprvé je vhodná minimálně 120 minutová masáž. Pokud však chcete na sobě pracovat nebo řešit určité problémy např. muži problémy s erekcí, je potřeba věnovat masáži mnohem více času (minimálně 150 min, ideálně 180 min).

Proč si mám vybrat váš salon?

Pokud toužíte zažít opravdový zážitek plný tantrické energie, pak zvolte náš salon. Jsme tým zkušených profesionálů, kteří se věnují oblasti vědomého prožívání sexuality a tantry. Skrze speciální techniky pracujeme s vaší sexuální energií a pomáháme vám objevit její skrytý potenciál. Každému klientovi věnujeme maximální pozornost s láskyplným dotekem a otevřeným srdcem. Náš salon je umístěn v klidné části Pardubic, prostředí našeho salonu udržujeme v maximální čistotě, veškeré prádlo, deky, rukavičky jsou pro každého připravené čistě vyprané. Tantra je pro nás posláním a životní cestou, a proto se neustále vzděláváme, aby náš tantra salon patřil mezi nejlepší v republice.

Co zahrnuje cena masáže?

Tantrická masáž je nezapomenutelný zážitek a svoji vyšší cenu má oprávněně. V celkové ceně je masáž v uvedené délce, ke které je přidán čas na povídání a posezení u malého občerstvení. U nás vám zaručujeme, že bude vše skvěle připraveno a masérka bude dostatečně soustředěna na každého klienta. Správná tantrická masáž je energeticky náročná, proto masérky nepřijímají více klientů denně a tak vám můžeme poskytnout plnou péči a maximální prožitek.

Jsem stydlín a je mi 67 let. Mohu také přijít?

Každý se potýká s otázkou studu v různých situacích. Snažíme se být dokonalí a hodnotíme stále svůj vzhled a výkon. My vám nabízíme bezpečné místo, kde se můžete uvolnit a nemusíte se obávat posuzováni svého věku nebo postavy. Naše tantrická masáž je založena na úctě ke každému tělu.

Mohu se dotýkat masérky?

Masáž je zaměřena na uvolnění a harmonizaci těla a mysli. Po celou dobu masáže zůstávají klienti v roli "přijímajících". Pokud je nutné se masérky dotknout pro uzemnění, je to možné. Nicméně, je důležité respektovat její roli a soustředění na práci s vašim tělem, takže se doporučuje ponechat doteky na minimu. Pokud potřebujete více doteků nebo hledáte spíše erotický zážitek, zvažte návštěvu jiného salonu s tímto zaměřením.

Co když budu mít erekci?

Tantra masáž je o uvolnění a práci s energií. Sexuální energie se často hromadí v pánvi a může být probuzena právě masáží. Je naprosto přirozené, že při tomto procesu se dostaví vzrušení a případně i erekce. To vše patří k přirozenému průběhu masáže a není důvod se cítit trapně či nepříjemně.

Může masáž zajít i trochu dál?

Ne. To je naprosto vyloučené. Tantrická masáž v našem salonu není v žádném případě erotická masáž. Pokud požadujete erotickou masáž nebo jiné služby za příplatek, navštivte jiný salon.

Je v ceně masáž penisu?

Dotek na intimních partiích není nutný. Pokud budete souhlasit, bude masáž lingamu ( penisu) zařazena, ale vždy však bez erotického cíle. Věnujeme se tzv. bezpodmínečnému doteku, který v běžném životě málokdo zažívá. Je to dotek, který po nás nic nevyžaduje (erekci, vyvrcholení), ale dopřává nám nepopsatelný pocit přijetí a uvolnění. Masérka pak současně rozvádí narůstající energii do celého těla. Čím delší masáž si vybere, tím více času může být využito na osvobozující masáž lingamu s léčivými účinky.

Bude to masáž s vyvrcholením?

Jakmile se rozhodnete pro návštěvu naší tantrické masáže, měli byste si uvědomit, že jejím cílem není primárně dosáhnout orgasmus. Tantra masáž je o mnohem širším vnímání a využití vaší sexuální energie. Při masáži prožíváte smyslný dotek, který vás posouvá do hlubšího stavu relaxace a spojení s vaším tělem. Masáže se zaměřují na rozproudění a rozprostření sexuální energie po celém těle, což může vyústit v orgasmus nebo ejakulaci, ale nemusí. Důležitý je především prožitek a splynutí s vaším tělem bez tlaku na výsledek. Tantra masáž není o zákazech nebo hodnocení, je o tom, jak si co nejvíce užít smyslného a láskyplného doteku.

Mám problém s erekcí, pomůže mi tantra masáž?

Je běžné, že muži mají občas problém s erekcí. Často to není způsobeno žádným zdravotním problémem, ale dlouho trvajícím pracovním nebo rodinným stresem. Pokud je v pánevní oblasti velké napětí, nemůže energie správně proudit. Naše tantrická masáž tak bude zaměřena na uvolnění napětí v této oblasti. Důkladná pozornost bude věnována reflexním bodům na těle i kolem lingamu. Následná masáž lingamu nebude vedena s žádným cílem. Budete si pouze užívat láskyplný dotek. Budete se radovat ze střídavých vln vzrušení a uvolnění a tím zvyšovat svou sexuální sílu. Z našich zkušeností jednoznačně můžeme říct, že masáž dokáže velice dobře pomáhat při stresových poruchách erekce. V případě problémů s erekcí, doporučujeme masáž v délce 150 min a delší.

Je možné přijít na masáž v páru?

Ano, je to možné. Partnerka si může vybrat, zda raději zvolí maséra nebo masérku. Zvažte také prosím, zda vám nevadí dotek u partnera od další osoby. V tom případě, bychom vám doporučili párovou masáž v oddělených místnostech. Partnerská masáž v jedné místnosti se stane úžasným zážitkem, pokud se dokážete plně soustředit sami na sebe a na vlastní pocity. Ke každé párové masáži nabízíme 30 min společnou koupel zdarma.VOLEJTE - 774 456 457

PROBUĎTE MUŽSKOU ENERGII A POZNEJTE NEPOZNANÉ