HONZA

Při jeho masáži budete zahrnovány něhou, jemnými doteky a pochopením.

Honza se tantra masážím věnuje již několik let. Pracoval také jako fyzioterapeut, kde byl jeho dotek prostředníkem ke znovu nabývání pohybových schopností nebo mírnění bolestí. Na tantrické cestě ho uchvátil bezbřehý klid, zažívání hluboké radosti a sebe přijetí.


V současném světě jsme vystaveni velkému množství vjemů působících na všechny naše smysly. Naše citlivost se tím stává méně vnímavou. Tantrickým přístupem si můžeme dopřát zpomalení, odlehčení, zjemnění a zklidnění se. I díky tomu je pro nás potom snazší nalézt cestu do svého srdce a ke své duši.

Při jeho masáži budete zahrnovány něhou, jemnými doteky a pochopením. A Vy se pak můžete naplno radovat ze své krásy, ze svých vjemů lehkosti a měkkosti, ze své sexuality, z prožitků v proudu bytí a pocitů celistvosti.

ŘEKLI O HONZOVI

Jméno Příjmení

Manažer / Společnost

"Z Honzy jde uklidňující energie a jeho tantrická masáž byla pro mě nezapomenutelným zážitkem."

KATKA

„Byla jsem hodně nervózní a v hlavě zmatek, když jsem přišla. Ale musím říct, že to byl moc hezký zážitek... Honza se opravdu hodně snaží předat, co nejvíce ze sebe i svých zkušeností.. Moc děkuji, pomohlo mi to se více zamyslet nad svými předsudky a zbytečnými strachy...Být otevřená a upřímná vůči sobě i ostatním.. Nebát se mluvit se svým partnerem o svých potřebách...