Dotazy a odpovědi

05.04.2024

Sepsali jsme pro vás odpovědi na nejčastější dotazy. 


Mohu zakoupit dárkový poukaz? 

Dárkové poukazy nabízíme přímo tady na webu v eshopu nebo se pro něj můžete stavit osobně v salonu. Stačí si zavolat na 774 456 457 a domluvit si termín a čas vyzvednutí. Poukazy mají platnost 6 měsíců.

Mohu si zvolit masérku?

Pokud se objednáte dostatečně předem, můžete si zvolit konkrétní masérku. Vždy se snažíme vyjít vstříc. Někdy se dokážeme časově sladit i třeba den předem. Ženy si mohou vybrat mezi masérem a masérkou.

Jak dlouhou tantra masáž zvolit?

Záleží jen na vás, jaký druh masáže si zvolíte. Obecně platí, že čím déle masáž trvá, tím intenzivnější a hlubší zážitek přináší. Na poprvé je vhodná minimálně 120 minutová masáž. Pokud však chcete na sobě pracovat nebo řešit určité problémy např. s erekcí, je potřeba věnovat masáži mnohem více času (minimálně 150 min, ideálně 180 min). 

Proč si mám vybrat váš salon?

Pokud toužíte zažít opravdový zážitek plný tantrické energie, pak zvolte náš salon. Jsme tým zkušených profesionálů, kteří se věnují oblasti vědomého prožívání sexuality a tantry.  Skrze speciální techniky pracujeme s vaší sexuální energií a pomáháme vám objevit její skrytý potenciál. Každému klientovi věnujeme maximální pozornost s láskyplným dotekem a otevřeným srdcem. Náš salon je umístěn v klidné části Pardubic, prostředí našeho salonu udržujeme v maximální čistotě, veškeré prádlo, deky, rukavičky jsou pro každého připravené čistě vyprané. Tantra je pro nás posláním a životní cestou, a proto se neustále vzděláváme, aby náš tantra salon patřil mezi nejlepší v republice. 


Další otázky na průběh masáže nejdete ZDE - tantrické dotazy