KÁŤA

Díky jejímu láskyplnému doteku načerpete novou životní energii. 

Tantra - tajemné slovo pod kterým si často nedokážeme představit nic konkrétního. Já ji vnímám jako cestu sebepoznání.

V dnešním světě se často ženeme za výkony a odkládáme štěstí "na pak". Můžeme si myslet, že štěstí je v něčem venku, nebo někde v budoucnosti. Ale štěstí je teď a tady, všude kolem, ale my ho často pouze neumíme vidět, vnímat a cítit.

Naše lidská mysl je neposedná, bloudí v minulosti, budoucnosti, stále po nás něco chce a my jsme neklidní a nešťastní. To sebou přináší stres, napětí, nespokojenost a později i různá onemocnění.

Tantra učí zastavit se, nadechnout se a vnímat. Začít pozorovat, nehodnotit a prostě být. Učí spojit se se svým tělem, svými pocity, svojí podstatou. Učí přijmout a milovat svoje tělo i sebe samé.

Tantrická masáž má mnoho rovin. Je něžná, láskyplná, pečující, mateřská, vášnivá, pohlcující. Pracuje se sexuální energií, kterou učí poznat, vnímat, odblokovat a rozvádět do těla. 


Během tantrické masáže se snažím vytvářet prostor, kde proudí léčivá láska, přijetí a úcta.

Pokud jsi unavený/á, v napětí, trpíš stresem, nespavostí nebo zdravotními problémy, tantrická masáž může pomoci. Tělo i mysl čeká příjemné pohlazení, uvolnění a odpočinek. Masáž může přinést novou energii a elán do života.

"Šťastný život, to je prostě řada šťastných okamžiků. Jenže většina lidí si ten šťastný okamžik nedovolí, protože jsou příliš zaneprázdněni snahou o dosažení šťastného života." A. Hicks

O Kátě:

Už je to 10 let co kráčím po cestě jógy. Nejvíce ze všeho mě fascinuje sám člověk. Jak funguje, myslí, vnímá a cítí. Dívám se na tělo jako na odraz duše. Zajímá mě původ nemocí, neštěstí a trápení. Věřím, že nalezení štěstí je pouze o sebepoznání a změně vlastního vnímání a myšlení. Často jsme se spoustu věcí naučili, převzali a děláme je nevědomě a automaticky. Objevovat tyto nevědomé vzorce a jít za tím, jak změnit pohled na sebe, svět a lidi kolem, abychom mohli být v tomto světě šťastní a žít v lásce má pro mě tu nejvyšší hodnotu.

"Žití, to je největší umění na světě. Většina lidí pouze existuje." Oscar Wilde

ŘEKLI O KÁTĚ

11.06.2017  PETR
Kateřina je velice příjemná a krásná, stejně jako masáž ,kterou prováděla. Byl jsem nadmíru spokojen.

06.06.2017 LUBOŠ
Káťo děkuji za velmi příjemný zážitek při tantrické masáži. Salon HATEA může být rád, že má tak suprovou masérku.

29.05.2017 JIRKA
Rád bych poděkoval Kátě za příjemně strávený čas při tantrické masáži. Káťa je velmi milý člověk, již od počátečního uvítání ve dveřích jsem se cítil v její společnosti moc hezky a počáteční tréma se tak brzy rozplynula. S masáží naprostá spokojenost.

28. 3. 2017  MARCEL

Děkuji Kačce za nádherný povečer v podobě její tantrické masáže. 


OBJEDNEJTE SE KE KÁTĚ