Jak tantrickou masáž popisuje Lenka

04.10.2014

Postup tantrické masáže v salonu HATEA v Pardubicích

První setkání

Ve dveřích Vás uvítá masérka, která se Vám po celou dobu bude věnovat a snažit se, abyste se cítili příjemně. Odvede Vás do tantrické místnosti a nabídne Vám šálek čaje a malé občerstvení. Za zvuků relaxační hudby a svitu svíček si s Vámi bude povídat o Vašich zkušenostech s tantrickými masážemi a pokud jste na masáži poprvé, vysvětlí Vám, jak masáž bude probíhat. web page monitoring . Ráda Vám zodpoví Vaše dotazy, vyslyší Vaše přání i případné obavy. Je pochopitelné, že pokud na masáž zavítáte poprvé, můžete být nervózní z nového prostředí i neznámé zkušenosti, která Vás čeká. Během příjemného rozhovoru s masérkou však na svou nervozitu pomalu zapomenete.

Očista těla i duše

Před samotnou masáží Vám bude nabídnuta možnost využít sprchu. Pod tekoucí vodou můžete nechat odplavit všechny stresy a starosti posledních dní a čistí a svěží vyjít vstříc novému zážitku. V koupelně pro Vás bude připravený ručník a sarong, který si po osprchování uvážete kolem těla a přejdete zpět do tantrické místnosti, kde už na Vás bude čekat Vaše masérka, také zahalená v sarongu.

Tantrický rituál

Tantrická masáž začíná rituálem ve stoje. Tento rituál Vám pomáhá uvolnit se, zvyknout si na jemný dotek masérky a její energii a vzájemně se na sebe naladit. Rituál je výrazem úcty k Vašemu tělu a Vaší jedinečnosti. Na konci rituálu Vám masérka odloží sarong a vyzve Vás, abyste si lehli na pohodlný vyhřátý futon.

Tantra - masáž

Nejprve se položíte na břicho a může začít samotná masáž. Zažijete hladivé doteky přes sarong, dále jemnou tlakovou masáž horkými ručníky, která vaše tělo prohřeje a uvolní svalové napětí. K prohloubení Vašeho prožitku přispěje hlazení hebkými předměty jako jsou peříčka a kožešinka. Následuje masáž teplým olejem a lávovými kameny, při které se masérka věnuje všem částem Vašeho těla. Se stejnou péčí je hýčkána i přední část těla.

Zjistíte, že je pro Vás příjemné a naprosto přirozené cítit doteky masérky také na intimních partiích. Masérka se nechává vést intuicí, rozvádí sexuální energii do celého těla. Přijímá všechny jeho reakce, které jsou velmi individuální. Při masáži můžete prožít orgasmus, který je přirozenou reakcí těla na vzrušení, nebo nemusíte.

Po masáži s Vámi masérka ještě chvíli zůstane, dokud se energie neusadí, bude vás jemně hladit, věnovat vám svou pozornost a péči. Poté Vás přikryje dekou a vy můžete dál odpočívat a nechat celý zážitek z masáže doznít. Až se budete cítit připraveni vstát, bude moct opět využít sprchu a obléknout se.

Rozloučení

Po masáži budete mít možnost s masérkou ještě chvíli posedět, občerstvit se, podělit se o své dojmy a pocity a případně se ptát. Někteří rádi tuto možnost využijí, jiní si potřebují nový zážitek zpracovat sami o samotě. Poté se s Vámi masérka rozloučí a ráda Vás bude opět zase někdy masáží provázet.

Potřebujete poradit nebo máte konkrétní dotazy k průběhu jednotlivých masáží? Pak volejte na telefon salonu nebo nám napište dotaz pod tento článek. Pokud dáváte přednost osobnímu setkání, je možné si domluvit nezávaznou informativní schůzku přímo s našimi tantrickými maséry ( Lenkou, Ivou, Rudou), kteří se vám budou rádi věnovat.