Šárka
Tělo je mapa, po které jdou ruce a hledají cestu k jeho uzdravení ...

"Možná, že láska spočívá v tom, že tě dovedu zpátky k tobě samotnému." 

U masáže , doteku platí důležité: "dotknu se tě, abych mohla pocítit, jak hluboké jsou tvé rány, pomohu ti uzdravit tvou duši."

Našemu světu chybí rovnováha. Lidé jsou tvořeni z hmoty a Ducha, ale vzdálili se příliš od přírodu. Zapomněli jsme jak najít mír a vyléčit se .

Život je jen pozorování, v tichu myšlenek. 


Budu zde hovořit sama za sebe, za své uvědomění a za své pocity. Je vlastně zcela jedno na jakou masáž chcete přijít, důležité je, abyste našli soulad s člověkem, který se vás bude dotýkat. Pokud takový člověk dokáže zklidnit vaše myšlenky, vaše tělo, propojí se s vámi energeticky, v tu chvíli vás může léčit. Je důležité zachytit sílu okamžiku. Vystihnout atmosféru dané chvíle. Ten krátký moment-tady a teď, který je tak pomíjivý a zároveň věčný.


Moje masáže jsou spontánní, vychází z prvků masáží, které tu nabízím, ale jsou především vedeny mým osobním pocitem-snažím se vnímám tělo a duši člověka jako celek. Tělo je mapa, po které jdou ruce a hledají cestu k jeho uzdravení. Skrze dotek můžeme procítit celistvost člověka, skrze reakce, poznáme chod jeho myšlenek. Já neznám vás a vy neznáte mě. Z prvu pocit, který musíme spolu překonat. Vkládáme důvěru mezi sebe. 

Báseň starého indiána - výňatek (Oriah Mountain Dreamer): "Nezajímá mě kdo jsi a jak ses sem dostal. Chci vědět, jestli stojíš se mnou uprostřed ohně bez toho, abys ses vylekal. Nezajímá mě kde, co a s kým ses učil. Chci vědět, co tě podrží zevnitř, když už se všechno ostatní zřítilo. Chci vědět, jestli dokážeš být sám se sebou a zda jsi opravdu rád sám se sebou v prázdných chvílích."

ŘEKLI O ŠÁRI

28.5.2019 RADIM 

Zažil jsem úplně jiný rozměr tantrické masáže. Energie, sladění ... úžasné, děkuji 

OBJEDNEJTE SE K ŠÁRCE 

tel. +420 774 456 457