ŠÁRKA

Doteky jsou slova beze slov ... 

"Cestu tantry jsem si vybrala, protože mě baví předávat něco ze sebe. Myslím si,že v dnešním světě je nedostatek lásky a něhy a proto bych tyto dvě věci chtěla předat formou tantrické masáže. "

"Doteky jsou slova beze slov". 


Šárka se tantrickým masážím věnuje již dva roky. Přes klasické masáže se pomalu dostala ke smyslným tantra masážím, kde může lépe vyniknout její jemnost a vnitřní klid. Díky tomu se její pojetí tantrické masáže stává nezapomenutelným zážitkem a přinese vám ten krásný prožitek.

Má ráda zvířata, ráda zpívá a objevuje nová místa. Když potřebuje přijít na jiné myšlenky, jde se projít do přírody nebo ke koním.

Přijďte si zrelaxovat a oddejte se mládí, něžnosti, ale i dravosti, kterou Šárka v sobě má.

Řekli o Šárce

Lukáš


Fantastická masáž. A že jsem jich již zažil mnoho. Šárko, děkuji. 

Vladimír


Milé přijetí na recepci, průběh masáže neskutečný a klidné čisté prostředí. Kombinace kvůli které se 100% vrátím. 

Radim


Dobrý den,
chtěl bych tímto poslat zpětnou vazbu a poděkovat Šárce za její včerejší skvělou masáž (prosím, zda byste jí mohli tuto zpětnou vazbu také předat).
Pro mě to byl naprosto nový a nevšední zážitek. Šárka byla během masáže velmi milá, citlivá a působila neuvěřitelně klidně a vyrovnaně. Prvotní nervozita ze mě rychle opadla a mohl jsem se tak věnovat sobě a jejím dotykům. Průběh celé masáže byl fantastický. Když jsme si po masáži se Šárkou ještě chvíli povídali, tak se mi ani nechtělo odcházet, ale zároveň jsem nechtěl zdržovat. V její společnosti jsem se cítil spokojeně, klidně, bez nějakého stresu a popravdě přemýšlel, zda ji neobejmout a opětovat tak alespoň něco z masáže :) Domů jsem šel s plnou hlavou myšlenek a pocitů jestli nemám ve svém životě něco přehodnotit a změnit..Děkuji za vše a určitě se moc rád vrátím.

OBJEDNEJ SE K ŠÁRCE