KRÁLOVSKÁ TANTRA ČTYŘRUČNÍ

více doteků, více vzrušení, více možností

TANTRA DVĚMA MASÉRKAMI

naše božská tantra

Patříte mezi příznivce tantrických masáží a sníte o společnosti dvou tantrických masérek? Toužíte po mnohem silnějším zážitku? Pak přijďte vyzkoušet naši čtyřruční tantrickou masáž nebo-li masáž dvěma masérkami. 

Královská tantra masáž čtyřruční 

je pozvánkou do světa tělesné smyslnosti, něžné péče i vzrušujícího objevování nových prožitků. Je způsobem jak vystoupit z hranic každodennosti a plně se oddat přítomnému okamžiku. Je to dvojnásobný efekt, čtyři ruce nesou dvakrát silnější příval slasti a dalších vjemů, které tantrická masáž umí. Součástí tantra masáže je také vědomá práce s energií. Energie se nejdříve v těle buduje a pak se hlazením rozprostře do všech částí těla. Tato energie pomáhá léčit, otevřít naše bloky, které jsou v těle, ale také nám přináší potěšení a radost.

Dokonalá harmonie doteků dvou masérek vám umožní pustit z hlavy všechny starosti. Královská tantra masáž vám nabídne více doteků, více vzrušení, více možností jak rozvést vaši energii do celého těla.

Žádné místečko na vašem těle nezůstane opomenuto. Brzy zjistíte, že čas přestává existovat a vaše tělo je prosyceno láskyplným magickým dotekem.

Efekt tantry pro tělo

  • Přisun energie
  • Maximální relaxace
  • Neskutečný zážitek
  • Poznání nových typů doteku
  • Pozvolné poznávání svého těla a vlastních energií

DVĚ MASÉRKY? ... POZNEJTE NÁDECH NEBESKÉHO RÁJE  

Tantra masáž je unikátním a propracovaným rituálem vycházejícím z tantrické filosofie a principů, který si získává stále větší oblibu mužů, žen i párů po celém světě. Podle tantrického učení je na těle člověka 7 hlavních energetických center, které nazýváme čakry. Tato místa odpovídají různým úrovním našeho života. Od úrovně pudové sexuality až po rovinu hluboce duchovní.