ILČA

Její dotek je hýčkající, mateřský, přímo až léčebný..

Ilča je velmi zkušená masérka s mnohaletými zkušenostmi v oblasti masáží proti bolesti. Masážím se věnuje přes 15 let. Má vystudovanou TČM, kranisakrální terapii a intenzivně se zajímá o alternativní metody. 

Při své masáži upřednostňuje citlivé duše, které potřebují obejmout, uklidnit. Dokáže nabídnout nezapomenutelnou práci s energií. Její dotek je hýčkající, mateřský, přímo až léčebný.


"Tuto masáž vnímám jako léčivou pro tělo a hlavně duši...Je to práce s energiemi, kdy se celé tělo dokáže uvolnit, povznést nad všední starosti, mysl úplně vypne a my pouze jsme...Každý máme v sobě to malé dítě, které potřebuje pohladit, obejmout, uklidnit....pocítit lásku a bezpečí..."

ŘEKLI O ILČE

Pavel

Nikam moc nepíšu, ale tady mi to nedá. Zažil jsem něco nadpozemsky krásného. Takhle božsky jsem se snad nikdy necítil. Ilča je nejenom velmi půvabná a charismatická žena, ale i velmi moudrá a oduševnělá s jakýmsi darem anděla..
Její pouhá přítomnost na mě působila až léčivě, doteky se ani popsat nedají, ještě ted, když si to připomenu, mám husí kůži po celém těle..Děkuji, děkuji a s jakousi božskou láskou kterou jsi mi předala vzpomínám..P.

PETR

"Asi jsem poprvé zažil skutečnou tantra masáž. Ilča má dar úžasně cítit energie"“

RADKA

„Dotek plný energie ....... děkuji za pomoc

OBJEDNEJTE SE K ILČE